Podziękowanie za prowadzenie rekolekcji Ojcu Piotrowi Jagiełło
Teresa Stępniak

Czcigodny Ojcze Piotrze !

Dziękujemy!

W tym słowie zawiera się wdzięczność dla Stwórcy i Jego Darów, wdzięczność dla człowieka i jego działania oraz radość tych, którzy to słowo umieją wypowiedzieć ustami, sercem i życiem.

Trudno będzie wyrazić słowami naszą wdzięczność za trud głoszenia rekolekcji, którymi przygotowałeś nas do godnego przyjęcia w parafii Naszej Matki w Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Dziękujemy Ci Ojcze, że uzmysłowiłeś nam na naszą małą wiarę, nadzieję i miłość, że zajrzałeś w nasze wnętrze, otwierając nam oczy, uszy i serca na głos Boga przez Wizerunek Maryi.

W spotkaniach i naukach uczestniczyliśmy chętnie i licznie dlatego, że porywał nas Ojciec swą mądrością, miłością i entuzjazmem oraz prostym słowem, które jak płomienie świec oświetlały nam drogę i rozpalały nasze serca.

Uświadomiłeś nam, że ból serca i rozpacz po stracie ukochanej osoby, należy zastąpić nadzieją powtórnego spotkania, a głęboka wiara będzie siłą do zmiany naszego życia na lepsze, milsze Bogu i ludziom.

Ojcze, ziarno przez Ciebie zasiane wyda obfite plony, dlatego, że siew będzie pielęgnowany naszą codzienną modlitwą i dobrymi uczynkami.

Niech będzie błogosławione Imię Boga w Trójcy Jedynego.

Niech będzie błogosławiona Matka Boga i Ludzi, Królowa Narodu Polskiego.

Pani Jasnogórska, otwórz Swoje Matczyne Serce i błogosław Ojcu Piotrowi, Księdzu Proboszczowi, wszystkim Księżom i całej wspólnocie parafialnej.

Pod Twoją Obronę .....

W imieniu młodzieży
Paweł Zdybel i Anna Kurczak

Drogi Ojcze Piotrze Rekolekcjonisto

W imieniu całej młodzieży naszej parafii pragniemy serdecznie podziękować za trud prowadzenia rekolekcji, głoszenia homilii.

Tematy poruszane na kazaniach pozwoliły nam głębiej przygotować się do przeżywania spotkanie z Matką Bożą Częstochowską z Jasnej Góry.

Codzienne rozważanie Ojca, kończące się Apelem Jasnogórskirm, poszerzyły nasze serca i pomogły ukoić ból po odejściu do Pana Naszego Ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II.

Serdeczne Bóg zapłać !

Nawiedzenie